• ANUL 2012

    CAMPIONATELE NATIONALE DE KARATE KYOKUSHIN TINERET,JUNIORI 2 SI COPII BISTRITA

    KUMITE 7-8 ani: Locul I si Locul II la KATA- CLINCA MADALINA TEODORA

    KUMITE JUNIORI +55Kg.: Locul I- DORACHE CRISTIAN OVIDIU

    KUMITE JUNIOARE -50Kg.: Locul II- MARINESCU ANDREEA

    KUMITE JUNIORI -55Kg.: Locul III- DUTU ALEXANDRU

  • CAMPIONATELE NATIONALE DE KARATE KYOKUSHIN SENIORI SI JUNIORI 1 si 3 TG.MURES

    KUMITE JUNIORI -30Kg.: Locul I - CALCAN CRISTIAN ANDREI

  • CUPA "SAKURA" SIBIU

    KUMITE FETE -8 ani: Locul I si Locul II la KATA - CLINCA MADALINA TEODORA

    KUMITE FETE -15ani -50Kg.: Locul II si la KATA Locul I - MARINESCU ANDREEA

    KUMITE -14 ani +60Kg.: Locul III - DORACHE CRISTIAN

    KUMITE -16 ani -60Kg.: Locul IV - DUTU ALEXANDRU

  • DANUBE DELTA CUP TULCEA

    2 MEDALII DE AUR, 3 MEDALII DE ARGINT si 2 DE BRONZ

  • CAMPIONAT JUDETEAN DE KATA KARATE KYOKUSHIN SULINA

    KATA 9 KYU - 8 ani

    Locul II - BURGHELEA DRAGOS


    KATA 9 KYU -10 ani:

    Locul II - CALCAN CRISTIAN


    KATA 8 KYU OPEN:

    Locul III - BOLOHAN DORINA


    KATA 9 KYU -10 ani:

    Locul II - CALCAN CRISTIANC

  • EUROPEAN CUP - 6 th ROMANIAN OPEN ARAD

    KUMITE CADETI FETE -50 Kg,:

    Locul III - MARINESCU ROXANA ANDREEA


    KUMITE CADETI -60 Kg,:

    Locul V- DUTU ALEXANDRU

  • CUPA GOSHIN - RYU PLOIESTI

    KUMITE FETE -8 ANI open:

    Locul III - CROITORU BIANCA


    KUMITE FETE -9 ANI open:

    Locul IV - CLINCA MADALINA TEODORA


    KUMITE BAIETI -10 ANI -35 Kg.:

    Locul III - CALCAN CRISTIAN ANDREI

    >
  • CUPA SHOGUN - RAZELM SARICHIOI

    KATA 9 KYU -11 ani:

    Locul III - CROITORU BIANCA


    KATA 8 KYU +10 ani:

    Locul II - BOLOHAN DORINA

    Locul IV - DUTU ALEXANDRU


    KUMITE -5 ani OPEN:

    Locul IV - CROITORU ANDREI


    KUMITE -7 ani FETE:

    Locul II - ILIE INA


    KUMITE -9 ani OPEN FETE:

    Locul I - CLINCA MADALINA

    Locul III - CROITORU BIANCA


    KUMITE -10 ani -35Kg.:

    Locul III - BOLOHAN OVIDIU


    KUMITE -12 ani -35KG.:

    Locul II - BURGHELEA DRAGOS

    Locul III - CALCAN CRISTIANC


    KUMITE -14 ani FETE:

    Locul II - BOLOHAN DORINA


    KUMITE OPEN CADETI:

    Locul I - DUTU ALEXANDRU


    KUMITE OPEN CADETI FETE:

    Locul I - MARINESCU ANDREEA

    Locul II - ALEXE STEFANA


    KUMITE OPEN JUNIORI:

    Locul I - DUTU ALEXANDRU

  • ___________________________________________________________________________________
  • ANUL 2013

  • CAMPIONAT NATIONAL BISTRITA

    KUMITE -10 ani SUPER GREA: Locul I si Locul III la KATA - CLINCA MADALINA TEODORA

    KUMITE 9-10 ani SUPER MIJLOCIE: Locul II si Locul III la KATA - BOLOHAN OVIDIU

  • CAMPIONAT NATIONAL ALL ROMANIAN KYOKUSHIN UNION SIBIU

    KUMITE 14-16 ani FETE -55Kg.: Locul I - MARINESCU ANDREEA ROXANA


    KUMITE 14-16 ani -65Kg.: Locul III - DUTU ALEXANDRU

  • CAMPIONAT NATIONAL TG MURES

    KUMITE 11-12 ani -30Kg.: Locul I - CALCAN CRISTIAN ANDREI


    KUMITE 15-16 ani -55Kg.: Locul IV - MARINESCU ANDREEA

  • CUPA RONIN BABADAG

    KATA 8-7 KYU +11 ani:

    Locul II - BOLOHAN DORINA

    Locul III - MARINESCU ROXANA ANDREEA


    KATA 8-7 KYU -11 ani:

    Locul I - BURGHELEA DRAGOS

    Locul III -CLINCA MADALINA TEODORA


    KUMITE -5 ani:

    Locul II - CROITORU ANDREI


    KUMITE -7 ani:

    Locul III - TAMPURICA RADU


    KUMITE -8 ani categ. GREA:

    Locul III -ILIE INA


    KUMITE -8 ani categ.USOARA:

    Locul III - CERNEA ADELIN


    KUMITE -8 ani categ.MIJLOCIE:

    Locul III - APOLOZAN IUSTINIAN


    KUMITE -8 ani categ.GREA BAIETI:

    Locul III - AVRAM ALEXANDRU


    KUMITE -12 ani categ.USOARA:

    Locul II - CRIOTORU BIANCA

    Locul III - DANESCU ANTONELA


    KUMITE -12 ani categ.GREA:

    Locul I - CLINCA MADALINA TEODORA

    Locul III - PESTRITU FLAVIA


    KUMITE -12 ani categ.USOARA BAIETI:

    Locul II - CALCAN CRISTIAN ANDREI


    KUMITE -14 ani OPEN:

    Locul II - BOLOHAN DORINA

    Locul III - BUMBAC CAMELIA


    KUMITE JUNIORI OPEN:

    Locul II - DUTU ALEXANDRU


    KUMITE SENIORI OPEN:

    Locul I - ALEXE ANDREI

  • CUPA GOLDEN REVOLUTION BUCURESTI

    KUMITE -9 ani OPEN: Locul II - CLINCA MADALINA TEODORA


    KUMITE -11 ani OPEN: Locul III - CALCAN CRISTIAN

  • CAMPIONAT EUROPEAN KYOKUSHIN RENGOKAI GERMANIA

    KUMITE CADETE - 55 Kg.: Locul V - MARINESCU ROXANA ANDREEA

  • DANUBE DELTA CUP

  • CUPA BUCHAREST CHALLENGE

    KUMITE JUNIOARE 14-15 ani OPEN: Locul I - MARINESCU ROXANA ANDREEA

  • CUPA SHOGUN RAZELM SARICHIOI

    KATA INCEPATORI -7 ani:

    Locul II - CROITORU ANDREI


    KATA INCEPATORI +10 ani:

    Locul II - CLINA ALEXANDRAC


    KATA 8-7 KYU -11 ani:

    Locul II - BOLOHAN OVIDIU


    KUMITE -5 ani:

    Locul II - CROITORU ANDREI


    KUMITE -7 ani:

    Locul II - CERNEA ADELINA

    Locul III - APOLOZAN IUSTINIAN


    KUMITE 8-9 ani -30Kg.:

    Locul II - CROITORU BIANCA


    KUMITE 8-9 ani -36Kg.:

    Locul II - AVRAM ALEXANDRU


    KUMITE 10-11 ani -40Kg.:

    Locul II - CALCAN CRISTIAN


    KUMITE 13-14 ani OPEN:

    Locul I - CALIN ALEXANDRA


  • THE OPEN CHAMPIONSHIP OF KYOKUSHINKAI KARATE UCRAINA

    KUMITE 12-13 ani - 40 Kg.: Locul III - CALCAN CRISTIAN

    KUMITE 14-15 ani OPEN: Locul III - MARINESCU ROXANA ANDREEA

  • CAMPIONATUL EUROPEAN DE KARATE KYOKUSHIN ORADEA

    KUMITE CADETE -60Kg.: Locul V - MARINESCU ROXANA ANDREEA

  • BUCURESTI KNOCK DOWN CHALLENGER

    KUMITE : Locul I - BUMBAC CAMELIA

    Locul II - CALCAN CRISTIAN ANDREI

  • ___________________________________________________________________________________

    ANUL 2014

  • CAMPIONATUL EUROPEAN KYOKUSHIN UNION SPANIA

    KUMITE CADETE -60Kg.: Locul V - MARINESCU ROXANA ANDREEA

  • CAMPIONAT NATIONAL DE COPII ORADEA

    KUMITE 9-10 ani:

    Locul I - CLINCA MADALINA TEODORA


    KUMITE 13-14 ani -40Kg.:

    Locul II - CALCAN CRISTIAN


    KUMITE 7-8 ani:

    Locul III - APOLOZAN IUSTINIAN


  • DANUBE DELTA CUP TULCEA

    LOCUL 9


  • CUPA OYAMA SULINA

    KATA -9 ani 10-9 KYU:

    Locul I - APOLOZAN IUSTINIAN


    KATA 11-12 ani 0 KYU:

    Locul II - RACEANU BOGDAN


  • CUPA RONIN BABADAG

    KATA -9 ani 10-9 KYU:

    Locul III - APOLOZAN IUSTINIAN


    KATA -10 ani 8-7 KYU:

    Locul II - CLINCA MADALINA

    Locul III - CROITORU BIANCA


    KUMITE 10-11 ani OPEN:

    Locul I - CLINCA MADALINA


    KUMITE 12-13 ani -50 Kg.:

    Locul I - CALCAN CRISTIAN


    KUMITE 5-6 ani +20Kg.:

    Locul III - PENCU MARC STEFAN


    KUMITE 8 ani OPEN:

    Locul III - APOLOZAN IUSTINIAN


    KUMITE -10 ani OPEN:

    Locul III - CROITORU BIANCA


    KUMITE 9-10 ani +35 Kg.:

    Locul III - AVRAM ALEXANDRU


  • CUPA BUCHAREST CHALLENGE

    KUMITE 9-10 ani +35 Kg.:

    Locul I - CLINCA MADALINA TEODORA


    KUMITE 9-10 ani -40 Kg.:

    Locul II - AVRAM IULIAN


    KUMITE 13-14 ani -50 Kg.:

    Locul II - CALCAN CRISTIAN


  • CUPA ROMANIEI ORADEA

    KUMITE 13-14 ani -45 Kg.:

    Locul I - CALCAN CRISTIAN


  • ___________________________________________________________________________________
  • ANUL 2015


CLUBURI / ASOCIATII SPORTIVA CARE FAC PARTE DIN NIPPON BUDO SPORT ROMANIA

urmareste - ne pe: