• ANUL 2012

  • DANUBE DELTA CUP

    KUMITE:

    Locul II - BEJENARU KARINA ALISIA

    Locul III - POLIECT MARIANA

    Locul III - AGAFON RALUCA

    Locul III - FEODOR ELISABETA

    Locul III - ANDREI NICOLAE

    Locul III - AMELIAN IULIAN ELVIN

    Locul III - SASNA GEORGE

    Locul IV - STIR MARIAN

    Locul IV si Locul IV la KATA - DANESCU ANTONELA

  • CAMPIONAT JUDETEAN DE KATA KARATE KYOKUSHIN SULINA

    KATA CENTURI ALBE -9 ani:

    Locul II - FEODOR ELISABETA

    KATA CENTURI ALBE -10 ani:

    Locul II - ANDREI NICOLAE


    KATA CENTURI ALBE -7 ani:

    Locul III - AGAFON RALUCA

  • CUPA SHOGUN RAZEM SARICHIOI

    KATA CENTURI ALBE OPEN:

    Locul I - STIR MARIAN

    Locul II - AMELIAN IULIAN ELVIN

    Locul III - DANESCU ANTONELA


    KATA 10 KYU -11 ani:

    Locul II - ADREI NICOLAE

    Locul III - BEJENARU KARINA ALISIA


    KATA 10 KYU +11 ani:

    Locul III - POLIECT MARIANA


    KUMITE OPEN -5 ani:

    Locul III - BARCER BOGDAN


    KUMITE OPEN -7 ani:

    Locul I - PASCALE BIANCA

    Locul IV - IVANOV EVELINA


    KUMITE -9 ani -30 Kg.:

    Locul I - AMELIAN ELVIN


    KUMITE -9 ani OPEN:

    Locul II - AGAFON RALUCA


    KUMITE -10 ani -35 Kg.:

    Locul I - ANDREI NICOLAE


    KUMITE -11 ani OPEN:

    Locul II - FEODOR ELISABETA

    Locul III - BEJENARU KARINA ALISIA

    Locul IV - DANESCU ANTONELA


    KUMITE -12 ani -35 Kg.:

    Locul IV - STIR MARIAN


    KUMITE -14 ani OPEN:

    Locul I - POLIECT MARIANA


  • CUPA GOSGHIN - RYU PLOIESTI

    KUMITE:

    Locul II - BEJENARU KARINA ALISIA

    Locul II - FEODOR ELISABETA

    Locul III - POLIECT MARIANA

    Locul IV - AGAFON RALUCA

  • _________________________________________________________________________
  • ANUL 2013

  • CAMPIONATUL NATIONAL DIN BISTRITA

    KUMITE -10 ani categ.SEMIMIJLOCIE:

    Locul I - AGAFON RALUCA

    Locul II - BEJENARU KARINA ALISIA


    KUMITE -8 ani categ.SEMIUSOARA:

    Locul III - PASCALE BIANCA


    KUMITE -10 ani categ. SEMIUSOARA:

    Locul III - DANESCU ANTONELA


    KUMITE -10 ani categ.USOARA:

    Locul III - FEODOR ELIZABETA


    KUMITE -14 ani categ. -55Kg.:

    Locul III - POLIECT MARIANA

  • CUPA RONIN BABADAG

    KATA 10-9 KYU -11 ani:

    Locul II - BEJENARU KARINA ALISIA


    KUMITE -12 ani categ.MIJLOCIE:

    Locul I - STIR MARIAN

    Locul II - ANDREI NICOLAE


    KUMITE -12 ani categ.USOARA:

    Locul II - AMELIAN ELVIN

    Locul III - CODRIS LUCIAN


    KUMITE -12 ani FETE categ.MIJLOCIE:

    Locul I - AGAFON RALUCA

    Locul III - BEJENARU KARINA ALISIA


    KUMITE -12 ani FETE categ.USOARA:

    Locul I - FEODOR ELISABERA


    KUMITE -10 ani categ.USOARA:

    Locul III - SUSOI ALVIN


    KUMITE -12 ani categ.USOARA:

    Locul II - AMELIAN ELVIN

    Locul III - CODRIS LUCIAN


    KUMITE -8 ani categ.USOARA:

    Locul II - CUTOI DANIEL


    KUMITE -8 ani categ.GREA:

    Locul I - PASCALE BIANCA

    Locul II - IVANOV EVELINA


    KUMITE -8 ani categ.USOARA:

    Locul II - NICHIFOR ALEXANDRA

  • CUPA GOLDEN REVOLUTION BUCURESTI

    KUMITE -8 ani:

    Locul I - AGAFON RALUCA


    KUMITE -10 ani:

    Locul II - FEODOR ELISABETA


    KUMITE -7 ani:

    Locul III - PASCALE BIANCA

  • DANUBE DELTA CUP

    KUMITE:

    Locul IV - POLIECT MARIANA


  • CUPA SHOGUN RAZELM SARICHIOI

    KATA INCEPATORI -8 ani:

    Locul II - PASCALE BIANCA


    KATA 10-9 KYU -11 ani:

    Locul I - AGAFON RALUCA

    Locul II - DANESCU ANTONELA

    Locul III - BEJENARU KARINA ALISIA


    KATA 8-7 KYU -11 ani:

    Locul III - FEODOR ELISABETA


    KUMITE -6 ani:

    Locul III - BARCER BOGDAN


    KUMITE -9 ani -30Kg.:

    Locul I - PASCALE BIANCA

    Locul III - NICHIFOR ALEXANDRA

    Locul III - IVANOV EVELINA


    KUMITE -11 ani -35Kg.:

    Locul I - FEODOR ELISABETA

    Locul III - DANESCU ANTONELA


    KUMITE -11 ani +35Kg.:

    Locul III - AGAFON RALUCA

    Locul III - BEJENARU KARINA ALISIA


    KUMITE -11 ani -35Kg.:

    Locul II - ANDREI NICOLAE


    KUMITE -11 ani -40Kg.:

    Locul III - STIR MARIAN


    KUMITE -11 ani -45Kg.:

    Locul III - CODRES LUCIAN

  • _________________________________________________________________________
  • ANUL 2014

  • CAMPIONATUL NATIONAL DE COPII ORADEA

    KUMITE 9-10 ani categ.GREA:

    Locul II si Locul III la KATA - AGAFON RALUCA


    KUMITE 11-12 ani categ.-40 Kg.:

    Locul III - DANESCU ANTONELA


    KUMITE 11-12 ani categ.-45 Kg.:

    Locul III - BEJENARU ALISIA


    KUMITE 11-12 ani categ.-40 Kg.:

    Locul VI - STIR MARIAN

  • DANUBE DELTA CUP

    LOCUL VIII

  • CUPA RONIN BABADAG

    KATA CENTUTA ALBA -8 ani:

    Locul II - SAVELI ALEXANDRU


    KATA 10-9 KYU -11 ani:

    Locul II - CODRES LUCIAN


    KUMITE -8 ani OPEN:

    Locul I - NICHIFOR ALEXANDRU


    KUMITE -10 ani OPEN:

    Locul I - PASCALE BIANCA


    KUMITE -11 ani -40 Kg.:

    Locul II - CODRES LUCIAN

    Locul III - ANDREI NICOLAE


    KUMITE -11 ani OPEN:

    Locul II - BEJENARU ALISIA

    KUMITE -6 ani -20 Kg.:


    Locul III - SAVELI ALEXANDRU

  • CUPA BUCHAREST CHALLENGE

    KUMITE 9-10 ani +35 Kg.:

    Locul I - BEJENARU KARINA ALISIA


    KUMITE -8 ani -25 Kg.:

    Locul III - COBAN REMUS

  • _________________________________________________________________________
  • ANUL 2015

  • KUMITE 9-10 ani categ.GREA:

    Locul II si Locul III la KATA - AGAFON RALUCA



CLUBURI / ASOCIATII SPORTIVA CARE FAC PARTE DIN NIPPON BUDO SPORT ROMANIA

urmareste - ne pe: