ANUL 2010

  • CAMPIONAT JUDETEAN DE KYOKUSHIN RENGOKAI

    KATA CENTURI GALBENE OPEN:

    Locul I - PRAZ CATALIN

    Locul VI - ROTARIU ADRIAN SEBASTIAN

  • __________________________________________________________________________________

    ANUL 2011

  • EUROPEAN CUP - 5TH ROMANIAN OPEN ARAD

    KUMITE 14-16 ani -70Kg.:

    Locul V - PRAZ CATALIN

  • DANUBE DELTA CUP

    KUMITE 14-16 ani -70Kg.:

    Locul II - PRAZ CATALIN

    KATA 9-10 ani :

    Locul III - ROTARIU ADRIAN SEBASTIAN

  • _________________________________________________________________________________

    ANUL 2012

  • CAMPIONATELE NATIONALE DE KARATE KYOKUSHIN TINERET,JUNIORI 2 SI COPII BISTRITA

    KUMITE TINERET -70 Kg.:

    Locul III - PRAZ CATALIN

  • CAMPIONATELE NATIONALE DE KARATE KYOKUSHIN SENIORI SI JUNIORI 1 si 3 TG.MURES

    KUMITE SENIOARE -65 Kg.:

    Locul III - TUGUI SANDA

  • CAMPIONAT EUROPEAN KYOKUSHIN RENGOKAI ITALIA

    KUMITE SENIOARE -65 Kg.:

    Locul VI - TUGUI SANDA

  • DANUBE DELTA CUP TULCEA

    KUMITE 14-16 -70 Kg.:

    Locul III - PRAZ CATALIN

    KUMITE 9-10 -40 Kg.:

    Locul III - ROTARIU ADRIAN SEBASTIAN

    KUMITE -7 ani:

    Locul IV - MIHAILOV TIBERIU

  • CAMPIONAT JUDETEAN DE KATA KARATE KYOKUSHIN SULINA

    KATA CENTURI ALBE -9 ani:

    Locul I - GRIGORIU RIANA


    KATA 10 KYU -8 ani:

    Locul III - VASILIU VLAD REMUS


    KATA 10 KYU -11 ani:

    Locul I - NITA VLADUT

    Locul II - MOZACEANU ANA MARIA


    KATA 8 KYU OPEN:

    Locul II - PRAZ MARIA GEORGIANA


    KATA 7 KYU OPEN:

    Locul I - ROTARIU ADRIAN SEBASTIAN


    KATA OPEN:

    Locul IV - PRAZ CATALIN

  • EUROPEAN CUP - 6 th ROMANIAN OPEN

    KUMITE JUNIORI -75 Kg.:

    Locul III - PRAZ CATALIN

  • CUPA GOSHIN-RYU PLOIESTI

    KUMITE 13 ani -45 Kg:

    Locul II - COTAIE SABIN

    KUMITE 8 ani OPEN:

    Locul III - VASILIU VLAD REMUS

    KUMITE 9 ani OPEN:

    Locul IV - ROMANOV FLORIN STEFAN

  • CUPA SHOGUN RAZELM SARICHIOI

    KATA 10 KYU -7 ani:

    Locul I - CHIRIAC SEBASTIAN

    KATA 10 KYU -11 ani:

    Locul II - ROMANOV FLORIN STEFAN

    KATA 10 KYU +11 ani:

    Locul II - MITITELU PETRICA

    KATA 9 KYU -11 ani:

    Locul IV - NITA VLADUT

    KATA 8-7 KYU +10 ani:

    Locul I - ROTARIU ADRIAN


    KUMITE -8 ani +25 Kg.:

    Locul III - MIHAILOV TIBERIU

    KUMITE -9 ani -30 Kg.:

    Locul III - VASILIU VLAD REMUS

    KUMITE -10 ani +35 Kg.:

    Locul III - ROMANOV FLORIN STEFAN

    Locul IV - NITA VLADUT

    KUMITE -14 ani -45 Kg.:

    Locul II - COTAIE STEFAN

    Locul IV - MITITELU PETRICA

    KUMITE OPEN JUNIORI:

    Locul III - VLAS BOGDAN

  • _________________________________________________________________________________

    ANUL 2013

  • CUPA RONIN BABADAG

    KATA 10-9 KYU -8 ani:

    Locul I - CHIRIAC SEBASTIAN

    KATA 10-9 KYU -11 ani:

    Locul III - VASILIU VLAD REMUS


    KUMITE -8 ani categ. MIJLOCIE:

    Locul I - CHIRIAC SEBASTIAN

    KUMITE -10 ani categ. GREA:

    Locul III - VASILIU VLAD REMUS

    KUMITE -12 ani categ. SUPER GREA:

    Locul III - ROMANOV FLORIN

    KUMITE -14 ani OPEN:

    Locul I- PRAZ MARIA GEORGIANA

  • DANUBE DELTA CUP

    KUMITE 16-18 ani -75Kg.:

    Locul II- PRAZ CATALIN

    KUMITE 12-14 ani +50Kg.:

    Locul I- PRAZ MARIA GEORGIANA

    KUMITE 10-12 ani -50Kg.:

    Locul II- ROTARIU ADRIAN SEBASTIAN

    KUMITE 8-10 ani -35Kg.:

    Locul II- MIHAILOV TIBERIU

    KUMITE 8-10 ani -30Kg.:

    Locul I- CHIRIAC SEBASTIAN

    KUMITE 10-12 ani -50Kg.:

    Locul IV- ROMANOV FLORIN STEFAN

    KUMITE 8-10 ani -35Kg.:

    Locul II- MIHAILOV TIBERIU

  • CUPA SHOGUN RAZELM SARICHIOI

    KUMITE 8-9 ani -28Kg.:

    Locul I- CHIRIAC SEBASTIAN

    KUMITE 8-9 ani -32Kg.:

    Locul II- VASILIU VLAD REMUS

    KUMITE 8-9 ani +36Kg.:

    Locul II- MIHAILOV TIBERIU

    KUMITE 13-14 ani OPEN:

    Locul III- PRAZ MARIA GEORGIANA

    KUMITE 13-14 ani -55Kg.:

    Locul III- ROTARIU ADRIAN

  • BUCURESTI KNOCK DOWN CHALLENGER

    KUMITE 13-14 ani OPEN:

    Locul II- PRAZ MARIA GEORGIANA

  • BUCURESTI KNOCK DOWN CHALLENGER

    KUMITE 13-14 ani OPEN:

    Locul II- PRAZ MARIA GEORGIANA

  • _________________________________________________________________________________

    ANUL 2014

  • CAMPIONAT NATIONAL DE COPII ORADEA

    KUMITE 13-14 ani +55 Kg.:

    Locul II- PRAZ MARIA GEORGIANA

    KUMITE 11-124 ani -50 Kg.:

    Locul III- ROMANOV FLORIN STEFAN

  • DANUBE DELTA CUP

    LOCUL 17

  • CUPA OYAMA SULINA

    KATA -7 ani OPEN:

    Locul I- ISMAILCIUC VLAD

    Locul II- DIMITRIU OVIDIU

    KATA -8 ani OPEN:

    Locul I- CALIN REMUS

    Locul II- TROFIN RAZVAN

    KATA -9 ani OPEN:

    Locul I- TOMAZATOS DIANA ANTONELA

    KATA -14 ani OPEN:

    Locul I- LIBIDOV ELENA

    Locul II- JELESCU MIHAELA

    KATA 11-12 ani OPEN:

    Locul III- PICU GABRIELA

    KATA 8-7 KYU OPEN:

    Locul III- VASILIU VLAD REMUS

    KATA 6-3 KYU OPEN:

    Locul I- ROTARIU ADRIAN

  • CUPA RONIN BABADAG

    KATA 10-9 KYU 8-9 ani:

    Locul II- TOMAZATOS DIANA ANTONELA

    KATA 10-9 KYU 13-16 ani:

    Locul I- LIBIDOV ELENA

    Locul II- JELESCU MIHAELA

    KATA OPEN:

    Locul I- ROTARIU ADRIAN


    KUMITE 6-7 ani +25Kg.:

    Locul II- MOCANU GEORGE

    KUMITE -10 ani OPEN:

    Locul II- TOMAZATOS DIANA ANTONELA

    KUMITE 10-11 ani +40Kg.:

    Locul I- ROMANOV FLORIN STEFAN

    KUMITE 12-14 ani +55Kg.:

    Locul I- ROTARIU ADRIAN

    Locul II- VALCIU FLORINEL

    KUMITE -14 ani OPEN:

    Locul III- LIBIDOV ELENA

    KUMITE 15-16 ani OPEN:

    Locul III- PRAZ MARIA GEORGIANA

  • _________________________________________________________________________________

    ANUL 2015

  • CUPA CETATUIA LUNCAVITEI Editia I-a

    KATA 10-9 KYU -8 ani:

    Locul I- CALIN REMUS MIHAIL

    Locul II- ISMAILCIUC VLAD ANDREI

    KATA 10-9 KYU -8 ani:

    Locul II- ISMAILCIUC VLAD ANDREI

    Locul III- DIMITRIU OVIDIU

    KATA 10-9 KYU -12 ani:

    Locul I- SMOLEI ALEXANDRU MARIAN

    KUMITE 6-7 ani +23 Kg.:

    Locul I- ISMAILCIUC VLAD ANDREI

    Locul III- DIMITRIU OVIDIU

    KUMITE 6-7 ani +25 Kg.:

    Locul III- MOCANU GEORGE SEBASTIAN

    KUMITE 8-9 ani +23 Kg.:

    Locul II- CALIN REMUS MIHAIL

    KUMITE 12-13 ani -30 Kg.:

    Locul III- SMOLEI ALEXANDRU MARIAN

    KUMITE 10-11 ani +50 Kg.:

    Locul I- ROMANOV FLORIN STEFAN

  • DANUBE DELTA CUP Editia a V-a

    KATA 10-9 KYU -9 ani:

    Locul II- TOMOZATOS DIANA ANTONELA

    KATA 8-7 KYU 12-13 ani:

    Locul II- ROMANOV FLORIN STEFAN

    KUMITE -8 ani +30 Kg.:

    Locul II- MOCANU GEORGE SEBASTIAN

  • CUPA OYAMA Editia a II-a

    KATA 10-9 KYU -8 ani:

    Locul I- MELENTIEV DANIEL

    Locul III- ISMAILCIUC VLAD ANDREI

    Locul IV- DIMITRIU OVIDIU

    Locul IV- CALIN REMUS MIHAIL

    Locul IV- MOCANU GEORGE SEBASTIAN

    KATA 10-9 KYU -10 ani:

    Locul I- TOMOZATOS DIANA ANTONELA

    Locul II- CHIRIAC CRISTIAN ANDREI

    KATA 8-7 KYU 10-11 ani:

    Locul III- ROMANOV FLORIN STEFAN

    KATA 4 KYU 12-13 ani:

    Locul III- ROTARIU ADRIAN SEBASTIAN

  • CUPA BUCHAREST CHALENGE

    KUMITE 10-11 ani +50 KG.:

    Locul I- ROMANOV FLORIN STEFAN

  • CUPA MOS CRACIUN Editia I-a

    KATA 10-9 KYU -8 ani:

    Locul II- MELENTIEV DANIEL

    KATA 10-9 KYU -10 ani:

    Locul I- TOMOZATOS DIANA ANTONELA

    KUMITE -8 ani -30 Kg.:

    Locul II- MELENTIEV DANIEL

    KUMITE -8 ani +30 Kg.:

    Locul III- MOCANU GEORGE SEBASTIAN

    KUMITE -10 ani OPEN.:

    Locul I- TOMOZATOS DIANA ANTONELA

    KUMITE -10 ani -45 Kg.:

    Locul II- CHIRIAC CRISTIAN ANDREI

  • _________________________________________________________________________________

    ANUL 2016

  • CUPA CETATUIA LUNCAVITEI Editia II-a

    KATA 10-9 Kyu 12-13 ani :

    Locul I- SMOLEI ALEXANDRU MARIAN

    KATA 8-7 Kyu 9-10 ani :

    Locul II- TOMOZATOS DIANA ANTONELA

    KUMITE -9 ani -25 Kg.:

    Locul III- CALUGARITA TALPA CRISTIAN EDUARD

    KUMITE -9 ani OPEN.:

    Locul II- MOCANU GEORGE SEBASTIAN

    KUMITE 8-9 ani OPEN :

    Locul III- TOMOZATOS DIANA ANTONELA

    KUMITE 10-11 ani -45 Kg. :

    Locul I- SERBENCU ADINA VALENTINA

    KUMITE 10-11 ani -45 Kg. :

    Locul III- PUSCARU FABIAN NICOLAE

    KUMITE 12-13 ani -40 Kg. :

    Locul III- SMOLEI ALEXANDRU MARIAN

    KUMITE 12-13 ani +50 Kg. :

    Locul I- ROTARIU ADRIAN SEBASTIAN

  • DANUBE DELTA CUP Editia a VI-a

    KATA 10-9 Kyu 6-7 ani :

    Locul I- STANESCU PETRU SEBASTIAN

    KATA 10-9 Kyu 10-11 ani :

    Locul II- SERBENCU ADINA VALENTINA

    KATA 10-9 Kyu 12-13 ani :

    Locul I- SMOLEI ALEXANDRU MARIAN

    KUMITE 6-7 ani -20 Kg.:

    Locul I- STANESCU PETRU SEBASTIAN

    KUMITE 10-11 ani -45 Kg.:

    Locul I- SERBENCU ADINA VALENTINA

    KUMITE 10-11 ani -45 Kg. :

    Locul III- PUSCARU FABIAN NICOLAE

    KUMITE 12-13 ani -40 Kg.:

    Locul III- SMOLEI ALEXANDRU MARIAN

    KUMITE 12-13 ani +50 Kg.:

    Locul II- ROMANOV FLORIN STEFAN

    KUMITE 12-13 ani +50 Kg. :

    Locul III- ROTARIU ADRIAN SEBASTIAN

    KUMITE +18 ani -75 Kg.:

    Locul IV- STANESCU DUMITRU VALENTIN

  • CUPA OYAMA Editia III-a

    KATA 10-9 Kyu -9 ani :

    Locul II- MELENTIEV DANIEL

    KATA 10-9 Kyu 10-11 ani :

    Locul II- SERBENCU ADINA VALENTINA

    KATA 10-9 Kyu 12-13 ani :

    Locul I- SMOLEI ALEXANDRU MARIAN

  • CUPA BUCHAREST CHALLENGE

    KATA 8-7 Kyu 10-11 ani :

    Locul I- SERBENCU ADINA VALENTINA

    KUMITE 10-11 ani -45 KG. :

    Locul III- SERBENCU ADINA VALENTINA

  • CUPA MOLDOVEI Editia I-a

    KATA 10-9 Kyu 10-11 ani :

    Locul II- PUSCARU FABIAN NICOLAE

    KATA 8-7 Kyu 10-11 ani :

    Locul II- SERBENCU ADINA VALENTINA

    KUMITE 5-6 ani -20 KG. :

    Locul I- IVANOV RARES ALEXANDRU

    KUMITE 10-11 ani -45 KG. :

    Locul I- SERBENCU ADINA VALENTINA

    KUMITE 10-11 ani -45 Kg. :

    Locul I- PUSCARU FABIAN NICOLAE

  • ________________________________________________________________________________

    ANUL 2017

  • CAMPIONATUL NATIONAL DE KARATE KYOKUSHIN SIBIU Editia I-a


CLUBURI / ASOCIATII SPORTIVA CARE FAC PARTE DIN NIPPON BUDO SPORT ROMANIA

urmareste - ne pe: