• ANUL 2009

  • 1st OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIP SIBIU

         KUMITE SENIORI : Locul II- MIHALACHE IORDAN DANIEL

  • CAMPIONATUL NATIONAL DE KUMITE TINERET SI SENIORI

         KUMITE SENIORI: Locu I - BEZNEA ROMEO categ.+95Kg.

    Locul II - FEODOROV PAUL IULIAN categ. -80 Kg.

  • 1ST WORLD CUP OPEN KARATE TOURNAMENT JAPONIA

         KUMITE SENIORI: Locu III - BEZNEA ROMEO categ.+95Kg.

  • CUPA DOBROGEI TULCEA

         KATA - 9 ani: Locul II - VISAN IONUT

         KATA - 13 ani: Locul I - VISAN COSTIN

         KATA - 15 ani: Locul II - MOCANU CRISTIAN

         KUMITE - 9 ani: Locul II - VISAN IONUT

         KUMITE - 13 ani -4OKg.: Locul II - VISAN COSTIN

         KUMITE - 13 ani +40Kg.: Locul III - MOCANU CRISTIAN

         KUMITE + 13 ani OPEN: Locul I - HALCHIN LAURENTIU

  • ______________________________________________________________________________________
  • ANUL 2010

  • CUPA INTERNATIONALA DE KARATE KYOKUSHIN A ROMANIEI SIBIU

         KUMITE 8- 10 ani -35 Kg.: Locul II - SIPATCHIN COSTI

         KUMITE 10- 12 ani -40 Kg.: Locul II - VISAN COSTIN

         KUMITE 12- 14 ani -45 Kg.: Locul II - MOCANU CRISTIAN

         KUMITE 14-16 ani OPEN.: Locul I - HALCHIN LAURENTIU

         KUMITE 14-16 si 16-18 ani OPEN.: Locul I - NANE IONELA

         KUMITE SENIOARE +55 Kg.: Locul I - LEONOV ANDREEA

  • CUPA EUROPEANA ROMANIAN OPEN ARAD

         KUMITE 14-16 ani + 75Kg.: Locul VIII- HALCHIN LAURENTIU

         KUMITE 16-18 ani + 65Kg.: Locul III- NANE IONELA

  • ______________________________________________________________________________________
  • ANUL 2011

  • CAMPIONAT NATIONAL BUCURESTI

    KUMITE SENIORI +90 Kg.: Locul I - BEZNEA ROMEO

  • CAMPIONAT NATIONAL TG MURES

         KUMITE 10-12 ani.: Locul I - VISAN IONUT

         KUMITE 10-12 ani.: Locul II - NICOLAEV TIBERIU si Locul III la KATA

         KUMITE SENIOARE OPEN: Locul III - NANE IONELA

         KUMITE SENIOARE: Locul III - LEONOV ANDREEA

  • CAMPIONAT EUROPEAN DIN UNGARIA

         KUMITE JUNIOARE: Locul I - NANE IONELA

         KUMITE JUNIORI +75 Kg.: Locul II - HALCHIN LAURENTIU

         KUMITE SENIOARE: Locul III - LEONOV ANDREEA

  • CAMPIONAT JUDETEAN DE KARATE KYOKUSHIN RENGOKAI

    KATA - 8 ani:

    Locul I - IVANOV BOGDAN

    Locul II - CERNAMORIT MATIA

    Locul III - COSTACHE MARIO


    KATA - 10 ani:

    Locul I - CRETU MIHAI

    Locul II - RADULECU LUCIAN

    Locul III - BUCATARIU BIANCA


    KATA + 10 ani:

    Locul I - SBURLEA IONUT

    Locul II - VASILE REDU

    Locul III - ZBANT MIHAI


    KATA OPEN:

    Locul I - SIPATCHIN COSTIN

    Locul II - TURTOI ANDREI

    Locul III - NICOLAEV TIBERIU


    KATA OPEN:

    Locul II - VISAN IONUT

    Locul III - MOCANU CRISTIAN

  • CAMPIONAT NATIONAL DE KARATE KYOKUSHIN ARAD

    KUMITE SENIOARE - 65 Kg.:

    Locul II - LEONOV ANDREEA

  • EUROPEAN CUP - 5TH ROMANIAN OPEN ARAD

    KUMITE 16-18 ani + 65 Kg.:

    Locul I - NANE IONELA

    KUMITE 14-16 ani + 75 Kg.:

    Locul I - HALCHIN LAURENTIU

  • DANUBE DELTA INTERNATIONAL CUP TULCEA

    14 medalii si cupe la KATA

    28 medalii si cupe la KUMITE

  • ______________________________________________________________________________________
  • ANUL 2012

  • CAMPIONATELE NATIONALE DE KARATE KYOKUSHIN TINERET,JUNIORI 2 SI COPII BISTRITA

    KUMITE 7-8 ani: Locul I - ONICEANU FLORIAN

    KUMITE 7-8 ani categ.mijlocie: Locul I - ONICEANU FLORIAN

    KUMITE 7-8 ani categ. grea: Locul I - UNCU VLAD CONSTANTIN

    KUMITE 9-10 ani: Locul II - VAVIL SORANA

    KUMITE TINERET +75 Kg.: Locul II - HALCHIN LAURENTIU

    KUMITE 9-10 ani categ.mijlocie: Locul II - RADULESCU LUCIAN

    KUMITE 9-10 ani categ. super grea: Locul II - SANDU SEBASTIAN

    KUMITE 7-8 ani categ. semigrea: Locul III - MOLDOVEANU IUSTINIAN

    KUMITE JUNIORI - 45Kg.: Locul III - VISAN COSTIN

  • CAMPIONATELE NATIONALE DE KARATE KYOKUSHIN SENIORI SI JUNIORI 1 si 3 TG.MURES

    KUMITE JUNIORI 3 -45Kg.: Locul I - CESARATO ANDREA

    KUMITE JUNIORI 3 -40Kg.: Locul I - VISAN IONUT

    KUMITE JUNIORI 1 -50Kg.: Locul I - MOCANU CRISTIAN

    KUMITE SENIOARE -65Kg.: Locul I - LEONOV ANDREEA

    KUMITE JUNIORI 3 -35Kg.: Locul II - MANOLE RARES

    KUMITE SENIOARE +65Kg.: Locul II - NANE IONELA

    KUMITE JUNIORI 3 -35Kg.: Locul III - AGHIORGHESI VIRGIL

    KUMITE JUNIORI 3 -45Kg.: Locul III - ZBANT MIHAI

    KUMITE JUNIORI 3 +55Kg.: Locul III - BOGDAN ANDREI

  • CUPA "SAKURA" SIBIU

    KATA -9 ani: Locul I si la KUMITE - 8 ani -30 Kg. Locul II- UNCU VLAD CONSTANTIN

    KATA -15 ani: Locul I si la KUMITE - 14 ani -60 Kg. Locul II- VISAN CONSTIN

    KATA -15 ani: Locul II si la KUMITE - 14 ani -40 Kg. Locul I- VISAN IONUT

    KUMITE -8 ani -30 Kg.: Locul I - MOLDOVEANU IUSTINIAN

    KUMITE -10 ani -40Kg.: Locul II si la KATA - 9 ani: Locul II- CERNAMORIT MATIA

    KUMITE -12 ani -40Kg.: Locul II si la KATA - 12 ani: Locul III- AGHIORGHESI VIRGIL

    KUMITE -14 ani -40Kg.: Locul II si la KATA - 15 ani: Locul IV- NICOLAEV TIBERIU

    KUMITE -14 ani +40Kg.: Locul II - ANDREI BOGDAN

    KUMITE -10 ani -30Kg.: Locul III si la KATA -9 ani Locul III ONICEANU FLORIAN

    KUMITE -14 ani -60Kg.: Locul IV - CESARATO ANDREA

    KUMITE -14 ani -60Kg.: Locul IV - ZBURLEA IONUT

  • DANUBE DELTA CUP TULCEA

    12 medalii de aur, 5 medalii de argint si 4 de bronz;

  • CAMPIONATUL JUDETEAN DE KATA KARATE KYOKUSHIN SULINA

    CENTURI ALBE - 7 ani:

    LOCUL I- BABUSCA EMANUEL

    LOCUL II- DASCALU STEFANIA


    CENTURI ALBE - 9 ani:

    LOCUL III- RAZEM SEBASTIAN


    CENTURI ALBE - 10 ani:

    LOCUL I- ZAHAR STEFAN

    LOCUL III- DIMA ROBERT


    CENTURI ALBE - 12 ani:

    LOCUL I- ISMAIL ANDREI

    LOCUL II- STAN IUSTINIAN

    LOCUL III- VATUIU ANA MARIA


    CENTURI ALBE + 12 ani:

    LOCUL I- HARTOP MARIUS

    LOCUL II- SUHOV ALEXANDU

    LOCUL III- POPOVICI ANDREI


    CENTURI 10 KYU - 8 ani:

    LOCUL I- NECULAI DAVID

    LOCUL II- CALINOV COSMIN


    CENTURI 10 KYU - 11 ani:

    LOCUL III- ONICEANU FLORIAN


    CENTURI 9 KYU - 8 ani:

    LOCUL III- COSTACHE MARIO


    CENTURI 9 KYU - 10 ani:

    LOCUL I- CRETU MIHAI

    LOCUL III- SANDU SEBASTIAN


    CENTURI 9 KYU + 10 ani:

    LOCUL I- TUDORACHE DIANA

    LOCUL II- DRAGAN ANDREEA

    LOCUL III- ANDREI BOGDAN


    CENTURI 8 KYU OPEN:

    LOCUL I- LOVIN PAUL


    CENTURI 7 KYU OPEN:

    LOCUL II- AGHIORGHESI VIRGIL

    LOCUL III- CESARATO ANDREA


    KATA OPEN:

    LOCUL I- VISAN COSTIN

    LOCUL II- VISAN IONUT

    LOCUL III- MOCANU CRISTIAN

    LOCUL V- NICOLAEV TIBERIU

  • EUROPEAN CUP - 6 th ROMANIAN OPEN ARAD

    KUMITE CADETI - 55 Kg.:Locul I - MOCANU CRISTIAN

    KUMITE CADETI -50 Kg.: Locul III - VISAN COSTIN

    KUMITE JUNIORI +75 Kg.: Locul III -HALCHIN LAURENTIU

    KUMITE SENIORI OPEN: Locul III - FEODOROVPAUL IULIAN

    KUMITE SENIORI OPEN: Locul III - MIHALACHE IORDAN DANIEL

    KUMITE SENIOARE OPEN: Locul III - LEONOV ANDREEA ALEXANDRA

  • CUPA GOSHIN - RYU PLOIESTI

    KUMITE - 7 ani:Locul I - UNCU VLAD CONSTANTIN

    KUMITE - 10 ani -35Kg:Locul I - RADULESCU LUCIAN

    KUMITE 8 ani OPEN:Locul II - CERNAMORIT MATIA

    KUMITE 10 ani +50 Kg.:Locul III - SANDU SABIN

    KUMITE 12 ani -45 Kg.:Locul III - CESARATO ANDREA

    KUMITE 12 ani -40Kg:Locul I -VISAN IONUT

    KUMITE 11 ani -40 Kg.:Locul III - VATUIU ANA MARIA

    KUMITE - 8 ani:Locul IV - ONICEANU FLORIAN

    KUMITE 11 ani -35 Kg.:Locul IV - AGHIORGHESI VIRGIL

    KUMITE 12 ani -45Kg.:Locul IV - LOVIN PAUL

    KUMITE 12 ani +55Kg.:Locul IV - ANDREI BOGDAN

  • CUPA SHOGUN - RAZELM SARICHIOI

    OPEN CENTURI ALBE:

    Locul III - MIRON ANTONIO CONSTANTIN


    CENTURI PORTOCALII - 7 ani:

    Locul II - SELARU ROBERT

    Locul III - PETCU ANDREI

    Locul IV - NICOLAE BOGDAN LUCIAN


    CENTURI 10 KYU - 9 ani:

    Locul I - MANOLE RAZVAN

    Locul II - RAZEM SEBASTIAN

    Locul III - DRAGAN MIHAI

    Locul IV - MOLDOVEANU IUSTINIAN


    CENTURI 10 KYU - 11 ani:

    Locul I - ISMAIL RESAT ANDREI


    CENTURI 10 KYU +11 ani:

    Locul I - DRAGAN ANDREEA

    Locul IV - SUHOV ALEXANDRU


    CENTURI 9 KYU - 11 ani:

    Locul I - ILIE LUCIAN SABIN

    Locul II - ONICEANU FLORIAN


    CENTURI 8 KYU - 10 ani:

    RADULESCU LUCIAN

    Locul II - CRETU MIHAI

    Locul III - UNCU VLAD CONSTANTIN

    Locul IV - CERNAMORIT MATIA


    CENTURI 8 KYU + 10 ani:

    Locul II - LOVIN PAUL


    KATA OPEN:

    Locul I - VISAN COSTIN

    Locul II - MOCANU CRISTIAN

    Locul III - VISAN IONUT

    Locul IV - AGHIORGHESI VIRGIL


    KUMITE OPEN - 5 ani:

    Locul I - USAIN ERIC

    Locul II - PANUTA ALBERT


    KUMITE OPEN - 6 ani:

    Locul I - BOBOC PETRU LAURENTIU

    Locul II - PORFIR ALEXANDRU


    KUMITE OPEN - 7 ani:

    Locul I - PETCU ANDREI

    Locul II - POPA ANGELIN

    Locul III - NICOLAE BOGDAN LUCIAN

    Locul IV - BATRANAC TEODOR


    KUMITE OPEN - 7 ani:

    Locul III - TUDOR CRISTINA


    KUMITE - 8 ani -25 Kg.:

    Locul I - RAZEM SEBASTIAN

    Locul II - SELARU ROBERT

    Locul III - IACOB MIHAI

    Locul IV - DRAGAN MIHAI


    KUMITE - 8 ani +25 Kg.:

    Locul I - MOLDOVEAN IUSTINIAN

    Locul II - ILIE SABIN

    Locul IV - MANOLE RAZVAN


    KUMITE - 9 ani -30 Kg.:

    Locul II - ONICEANU FLORIAN

    Locul IV - GRIGORE ANDREI


    KUMITE - 9 ani +30 Kg.:

    Locul I - UNCU VLAD CONSTANTIN

    Locul II - DRAGUT ADRIANT

    Locul III - CALINOV COSMIN

    Locul IV - BABUSCA EMANUEL


    KUMITE - 10 ani -35 Kg.:

    Locul I - PERIJOC VALENTIN

    Locul II - COBZARIU TEODOR

    Locul IV - NICULITA ANDREI


    KUMITE - 10 ani +35 Kg.:

    Locul II - CERNAMORIT MATIA


    KUMITE OPEN - 11 ani:

    Locul I - VATUIU ANA MARIA


    KUMITE - 12 ani -35 Kg.:

    Locul I - RADULESCU LUCIAN


    KUMITE - 12 ani +35 Kg.:

    Locul I - SANDU SEBASTIAN

    Locul II - AGHIORGHESI VIRGIL

    Locul III - ISMAIL ANDREI

    Locul IV - MIRON CONSTANTIN


    KUMITE - 14 ani -45 Kg.:

    Locul I - NICOLAEV TIBERIU

    Locul IV - LOVIN PAUL


    KUMITE - 14 ani +45 Kg.:

    Locul I - VISAN IONUT

    Locul II - ZBURLEA IONUT

    Locul III - CESARATO ANDREA

    Locul IV - ANDREI BOGDAN


    KUMITE OPEN CADETI:

    Locul II - VISAN COSTIN

    Locul III - SUHOV ALEXANDRU

    Locul IV - MUNTEANU MARIAN


    KUMITE OPEN FETE:

    Locul III - DRAGAN ANDREEA


    KUMITE OPEN JUNIORI:

    Locul I - MOCANU CRISTIAN

    KUMITE - 9 ani +30 Kg.:

    Locul I - UNCU VLAD CONSTANTIN

    Locul II - DRAGUT ADRIANT

    Locul III - CALINOV COSMIN

    Locul IV - BABUSCA EMANUEL

  • ______________________________________________________________________________________
  • ANUL 2013

  • CAMPIONATUL NATIONAL DIN BISTRITA

    KUMITE -8 ani categ. grea: Locul I si Locul II KATA -UNCU VLAD CONSTANTIN

    KUMITE -8 ani categ. super mijlocie: Locul I si Locul IV KATA - MOLDOVEANU IUSTINIAN

    Locul II - IACOB MIHAI

    Locul III -RAZEM SEBASTIAN

    KUMITE -10 ani categ. super mijlocie: Locul I - ONICEANU FLORIAN

    KUMITE 13-14 ani -45Kg.: Locul I si Locul IV KATA -NICOLAEV TIBERIU

    Locul III - LOVIN PAUL

    KUMITE 13-14 ani -50Kg.: Locul I - VISAN IONUT

    KUMITE JUNIORI: Locul I - MOCANU CRISTIAN

    KUMITE JUNIORI +75 Kg.: Locul I - HALCHIN LAURENTIU

  • CAMPIONAT NATIONAL ALL ROMANIAN KYOKUSHIN UNION SIBIU

    KUMITE 14-16 ani -65 Kg.: Locul I VISAN COSTIN

    KUMITE 16-18 ani -75 Kg.: Locul I MOCANU CRISTIAN

    KUMITE 16-18 ani +75 Kg.: Locul I HALCHIN LAURENTIU

  • CAMPIONAT NATIONAL DIN TIRGU MURES

    KUMITE 11-12 ani -35 Kg.: Locul I RADULECU LUCIAN

    KUMITE 11-12 ani -65 Kg.: Locul I SANDU SEBASTIAN

    KUMITE 11-12 ani -45 Kg.: Locul II VATUIU ANA MARIA

    KUMITE 15-16 ani -55 Kg.: Locul II DRAGAN ANDREEA

    KUMITE TINERET 18-22 ani -85 Kg.: Locul II - HALCHIN LAURENTIU

    KUMITE 11-12 ani -40 Kg.: Locul III si Locul IV KATA - AGHIORGHESI VIRGIL

    KUMITE 11-12 ani -45 Kg.: Locul III - DIMA ROBERT

    KUMITE 15-16 ani -55 Kg.: Locul III si Locul IV KATA - VISAN COSTIN

  • CUPA RONIN BABADAG

    KATA CENTURI ALBE - 6 ani .:

    Locul I - PANUTA ALBERT

    Locul II - TIMOFEI MIHNEA

    Locul III - SANDU FLORIN


    KATA 10-9 KYU - 8 ani .:

    Locul II - PETCU ANDREI

    Locul III - MOLDOVEANU IUSTINIAN


    KATA 10-9 KYU - 11 ani .:

    Locul I - BABUSCA EMANUEL


    KATA 10-9 KYU +11 ani .:

    Locul I - ISMAIL RESAT ANDREI

    Locul II - DUNAEV LAVINIA


    KATA 8-7 KYU -11 ani .:

    Locul III - ROMAN RADU


    KATA 8-7 KYU +11 ani .:

    Locul I - DRAGAN ANDREEA


    KATA OPEN:

    Locul I - CESARATO ANDREA

    Locul II - VISAN COSTIN

    Locul III - VISAN IONUT


    KUMITE -5 ani OPEN:

    Locul I - PANUTA ALBERT

    Locul III - TOMA AYANNE


    KUMITE -7 ani USOARA:

    Locul I - COCEA DAVID

    Locul II - TIMOFEI MIHNEA


    KUMITE -7 ani GREA:

    Locul I - BOBOC PETRU LAURENTIU

    Locul II - NICOLAE BOGDAN

    Locul III - FEODOR DUMITRU


    KUMITE FETE -8 ani USOARA :

    Locul I - TUDOR CRISTINA

    Locul III - BALEA CRISTINAE


    KUMITE -8 ani USOARA:

    Locul I - PETCU ANDREI


    KUMITE -8 ani MIJLOCIE:

    Locul II - VIJAIALA EDUARD


    KUMITE -8 ani GREA:

    Locul I - MOLDOVEANU IUSTINIAN

    Locul III - IACOB MIHAI


    KUMITE -10 ani USOARA:

    Locul I - MILITARU ADRIAN

    Locul II - DRAGAN MIHAI


    KUMITE -10 ani MIJLOCIE:

    Locul I - ONICEANU FLORIAN

    Locul II- BABUSCA EMANUEL

    Locul III - TUIDEA CATALIN


    KUMITE -10 ani GREA:

    Locul I - UNCU VLAD CONSTANTIN

    Locul II - PERIJOC VALENTIN


    KUMITE -10 ani SUPER GREA:

    Locul I - CERNAMORIT MATIA

    Locul II - TINCOCA LUCA


    KUMITE FETE -12 ani MIJLOCIE:

    Locul II - DUNAEV LAVINIA


    KUMITE FETE -12 ani GREA:

    Locul I - VATUIU ANA MARIA


    KUMITE -12 MIJLOCIE:

    Locul I - RADULESCU LUCIAN


    KUMITE -12 ani GREA:

    Locul I - AGHIRGHESI VIRGIL

    Locul II - ALEXANDRU CRISTIAN

    Locul III - VIZITIU VALENTIN


    KUMITE -12 ani SUPER GREA:

    Locul I - SANDU SEBASTIAN

    Locul II - ISMAIL ANDREI


    KUMITE -14 ani OPEN:

    Locul I - VISAN IONUT

    Locul II - CESARATO ANDREA

    Locul III - LOVIN PAUL


    KUMITE JUNIORI OPEN:

    Locul I - VISAN COSTIN

    Locul III - SUHOV ALEXANDRU


    KUMITE SENIORI OPEN:

    Locul II - OMENIUC DRAGOS

    Locul III - ONICHI IONUT

  • CUPA GOLDEN REVOLUTION BUCURESTI

    KUMITE - 5 ani OPEN MIXT:

    Locul I - PANUTA ALBERT

    Locul II - BOBOC PETRU LAURENTIU


    KUMITE - 7 ani OPEN:

    Locul I - UNCU VLAD CONSTANTIN

    Locul II - MOLDOVEANU IUSTINIAN


    KUMITE FETE 11 ani OPEN:

    Locul III - VATUIU ANA MARIA

  • CAMPIONAT EUROPEAN KYOKUSHIN RENGOKAI GERMANIA

    KUMITE FETE CADETE -55 Kg.:

    Locul IV - DRAGAN ANDREEA

    KUMITE JUNIORI -75 Kg.:Locul VI - MOCANU CRISTIAN

    KUMITE JUNIORI +75 Kg.:Locul IV - HALCHIN LAURENTIU

  • DANUBE DELTA CUP TULCEA

    9 LOCURI I, 10 LOCURI II SI 11 LOCURI III

  • CUPA BUCHAREST CHALLENGE BUCURESTI

    KUMITE -5 ani OPEN MIXT:

    Locul I - PANUTA ALBERT

    KUMITE 10-11 ani:

    Locul I - RADULESCU LUCIAN

    KUMITE -6 ani OPEN MIXT:

    Locul II - TIMOFEI MIHNEA TEODOR

    KUMITE 8-9 ani -30Kg.:

    Locul II - MILITARU ADRIAN

    KUMITE 8-9 ani -40Kg.:

    Locul II - UNCU VLAD CONSTANTIN

    KUMITE 12-13 ani -50Kg.:

    Locul II - VISAN IONUT

    KUMITE -7 ani OPEN MIXT:

    Locul III - BOBOC PETRU LAURENTIU

    KUMITE 12-13 ani -45Kg.:

    Locul III - VATUIU ANA MARIA

    Locul IV - DUNAEV LAVINIA

    KUMITE 14-15 ani -55Kg.:

    Locul III - NICOLAEV TIBERIU

    KUMITE 10-11 ani +40Kg.:

    Locul IV - ISMAIL RESAT ANDREI

    KUMITE 12-13 ani +50Kg.:

    Locul IV - ANDREI BOGDAN IULIAN

    KUMITE 14-15 ani +50Kg.:

    Locul IV - DRAGAN ANDREEA

  • CUPA SHOGUN RAZELM SARICHIOI

    KATA INCEPATORI -7 ani:

    Locul I - PANUTA ALBERT

    Locul III - TIMOFEI MIHNEA

    KATA INCEPATORI -8 ani:

    Locul I - PETCU ANDREI

    Locul III - TUIDEA CATALIN

    KATA INCEPATORI -10 ani:

    Locul II - DRAGAN MIHAI

    KATA INCEPATORI +10 ani:

    Locul I - DUNAEV LAVINIA

    Locul III - ONICHI IONUT

    KATA 8-7 KYU -10 ani:

    Locul I - ONICEANU FLORIAN

    Locul III - FEODOR ELISABETA

    KATA 8-7 KYU +10 ani:

    Locul I - ISMAIL ANDREI

    Locul II - DRAGAN ANDREEA

    Locul III - LOVIN PAUL

    KATA OPEN:

    Locul I - VISAN COSTIN

    Locul II - UNCU VLAD CONSTANTIN

    Locul III - VISAN IONUT

    KUMITE -5 ani:

    Locul I - MOLDOVEANU MELANIA

    Locul III - TOMA AYANN

    KUMITE -6 ani:

    Locul I - TIMOFEI MIHNEA

    Locul II - PANUTA ALBERT

    KUMITE -7ani:

    Locul I - BOBOC PETRU LAURENTIU

    KUMITE -8 ani:

    Locul I - PETCU ANDREI

    Locul II - BALAN ADRIANT

    Locul III - UNGUREANU ADRIAN

    KUMITE BAIETI 8-9 ani -28Kg.:

    Locul II - DRAGAN MIHAI

    Locul III - RAZEM SEBASTIANL

    KUMITE BAIETI 8-9 ani -32Kg.:

    Locul I - MOLDOVEANU IUSTINIAN

    Locul III - TUIDEA CATALIN

    KUMITE BAIETI 8-9 ani -36Kg.:

    Locul I - ONICEANU FLORIAN

    Locul III - BABUSCA EMANUEL

    KUMITE BAIETI 8-9 ani +36Kg.:

    Locul I - UNCU VLAD CONSTANTIN

    Locul III - DRAGUT ADRIAN

    KUMITE FETE 10-11 ani +35Kg.:

    Locul I - VATUIU ANA MARIA

    Locul II - DUNAEV LAVINIA

    KUMITE BAIETI 10-11 ani -35Kg.:

    Locul I - MILITARU ADRIAN

    KUMITE BAIETI 10-11 ani -40Kg.:

    Locul I - RADULESCU LUCIAN

    KUMITE BAIETI 10-11 ani -45Kg.:

    Locul I - AGHIORGHESI VIRGIL

    KUMITE BAIETI 10-11 ani +45Kg.:

    Locul I - SANDU SEBASTIAN GABRIEL

    Locul II - ISMAIL ANDREI RESAT

    Locul III - ALEXANDRU CRISTIAN

    KUMITE BAIETI 13-14 ani -55Kg.:

    Locul I - CESARATO ANDREA

    Locul II - LOVIN PAUL

    KUMITE BAIETI 13-14 ani +55Kg.:

    Locul I - VISAN IONUT

    Locul II - COCHICI ADRIAN

    Locul III - SUERICA BOGDAN

  • THE OPEN INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP OF KYOKUSHINKAI KARATE

    KUMITE 8-9 ani -30Kg.: Locul I - MILIRATU ADRIAN

    KUMITE 8-9 ani +30Kg.: Locul I - UNCU VLAD CONSTANTIN

    KUMITE 14-15 ani -50Kg.: Locul I - NICOLAEV TIBERIU

    >KUMITE 14-15 ani -60Kg.: Locul I - VISAN COSTIN

    >KUMITE 10-11 ani +45Kg.: Locul II - SANDU SEBASTIAN GABRIEL

    >KUMITE 14-15 ani OPEN FETE.: Locul IV - DRAGAN ANDREEA

  • CAMPIONATUL EUROPEAN DE KARATE KYOKUSHIN ORADEA

    KUMITE CADETI -55Kg.: Locul V si Locul XXV la KATA - VISAN COSTIN

    KUMITE CADETI -55Kg.: Locul IX - DRAGAN ANDREEA

  • ______________________________________________________________________________________
  • ANUL 2014

  • BUCURESTI KNOCK DOWN CHALLENGER

    KUMITE:

    Locul I - PANUTA ALBERT

    Locul I - BUSURCA ALEXANDRU

    Locul I - UNCU VLAD CONSTANTIN

    Locul I - MILITARU ADRIAN

    Locul I - CESARATO ANDREA

    Locul I - VISAN IONUT

    Locul II - TIMOFEI MIHNEA

    Locul II - DANILA ANDREI

    Locul II - VATUIU ANA MARIA

    Locul III - ISMAIL RESAT ANDREI

    Locul III - ALEXANDRU CRISTIAN

    Locul III - CERNAMORIT MATIA

    Locul III - BOBOC PETRU LAURENTIU

  • CAMPIONATUL EUROPEAN KYOKUSHIN UNION SPANIA

    KUMITE CADETE -60Kg.:Locul II - DRAGAN ANDREEA

    KUMITE CADETI -60Kg.:Locul III - VISAN COSTIN

    KUMITE SENIORI -60Kg.:Locul III - MOCANU CRISTIAN

    KUMITE CADETI -60Kg.:Locul III - VISAN COSTIN

  • CAMPIONAT NATIONAL DE COPII ORADEA

    KUMITE 5-6 ani:Locul I - PANUTA ALBERT

    KUMITE 7-8 ani:

    Locul I - UNCU VLAD CONSTANTIN

    Locul III - BALAN ADRIAN

    KUMITE 9-10 ani:

    Locul I - BOTEZATU EDUARD categ. GREA

    Locul I - ONICEANU FLORIAN categ. SEMIUSOARA

    Locul I - MILITARU ADRIAN categ. USOARA

    KUMITE 11-12 ani -40Kg.:

    Locul I - RADULESCU LUCIAN

    KUMITE FETE 11-12 ani -40Kg.:

    Locul I si Locul III KATA - DUNAEV LAVINIA

    KUMITE 13-14 ani -55Kg.:

    Locul I - VISAN IONUT

    KUMITE 13-14 ani -70Kg.:

    Locul I - BOGDAN ANDREI

    KUMITE 13-14 ani -40Kg.:

    Locul II - VATUIU ANA MARIA

    KUMITE 13-14 ani -45Kg.:

    Locul III - ALEXANDRU CRISTIAN

    Locul III - AGHIORGHESI VIRGIL

    KUMITE 9-10 ani categ. SEMIUSOARA:

    Locul III - BUSURCA ALEXANDRU

    KUMITE 13-14 ani -50Kg.:

    Locul IV - ISMAIL RESAT ANDREI

    Locul V - LOVIN PAUL

  • FDJ " YOUTH CUPA CHALLENGE" PITESTI

    KUMITE:

    Locul I - PANUTA ALBERT

    Locul I - MILITARU ADRIAN

    Locul I - SERBAN ALEXANDRU

    Locul I - RADULESCU LUCIAN

    Locul I - UNCU VLAD CONSTANTIN

    Locul I - BUSURCA ALEXANDRU


    Locul II - ISMAIL RESAT ANDREI

    Locul II - BOBOC PETRU LAURENTIU


    Locul III - TIMOFEI MIHNEA


    Locul IV - TUIDEA CATALIN


    Locul V - ALEXANDRU CRISTIAN

  • CUPA OYAMA SULINA

    KATA -6 ani OPEN:

    Locul I - PANUTA ALBERT

    Locul II - MARCU MIHNEA

    Locul III - SABANGEANU DARIUS


    KATA -7 ani:

    Locul III - TIMOFEI MIHNEA


    KATA -9 ani:

    Locul II - RIBISCHI ANDREI

    Locul III - BOTEZATU EDUARD


    KATA -9 ani 10-9 KYU:

    Locul III - BALAN ADRIAN


    KATA -13 ani 10-9 KYU:

    Locul II - BUSURCA ALEXANDRU

    Locul III - NICHIFOR IULIAN



    KATA 8-7 KYU OPEN:

    Locul I - DUNAEV LAVINIA

    Locul II - ONICEANU FLORIAN


    KATA 6-3 KYU OPEN:

    Locul II - NICOLAEV TIBERIU

    Locul III - VISAN ION

  • CUPA RONIN BABADAG

    KATA -8 ani CENTURI ALBE :

    Locul I - VIZITIU ROBERT

    Locul III - FEODOTOV OVIDIU


    KATA 5-6 ani 10-9 KYU:

    Locul I - TIMOFEI MIHNEA

    Locul II - PANUTA ALBERT

    Locul III - SABANGEANU DARIUS


    KATA -7 ani 10-9 KYU:

    Locul I - CATALINOI GOCIMAN INGRID

    Locul II - MARCU MIHNEA

    Locul III - BOBOC PETRU LAURENTIU


    KATA -9 ani 10-9 KYU:

    Locul I - PETCU ANDREI


    KATA -10 ani 10-9 KYU:

    Locul I - BUSURCA ALEXANDRU

    Locul II - BOTEZATU EDUARD

    Locul III - TUIDEA CATALIN


    KATA -10 ani 8-7 KYU:

    Locul I - MILITARU ADRIAN

    Locul II - PANUTA ALBERT

    Locul III - SABANGEANU DARIUS


    KATA -10 ani 8-7 KYU:

    Locul I - MILITARU ADRIAN


    KATA -12 ani 8-7 KYU:

    Locul I - ISMAIL RESAT ANDREI


    KATA OPEN:

    Locul II - VISAN IONUT

    Locul III - MARINESCU ANDREEA


    KUMITE -6 ani -20Kg.:

    Locul I - PANUTA ALBERT

    Locul II - VIZITIU ROBERT

    >

    KUMITE -6 ani +20Kg.:

    Locul I - TIMOFEI MIHNEA

    Locul II - MARCU MIHNEA


    KUMITE -7 ani +25Kg.:

    Locul I - BOBOC PETRU LAURENTIU

    Locul III - FEODOTOV OVIDIU


    KUMITE -7 ani -25Kg.:

    Locul I - SANDU FLORIN

    Locul II - SABANGEANU DARIUS


    KUMITE -8 ani OPEN FETE:

    Locul II - CALONOIU GOCIMAN INGRID


    KUMITE -8 ani OPEN BAIETI:

    Locul I - PETCU ANDREI


    KUMITE -10 ani -33 Kg.:

    Locul I - TUIDEA CATALIN

    Locul II -BABUSCA EMANUEL


    KUMITE -10 ani -35Kg.:

    Locul I - MILITARU ADRIAN

    Locul II - ONICEANU FLORIAN

    Locul III - BUSURCA ALEXANDRU


    KUMITE -10 ani +35Kg.:

    Locul I - UNCU VLAD CONSTNTIN

    Locul II - BOTEZATU EDUARD


    KUMITE -13 ani -50Kg.:

    Locul II - RADULESCU LUCIAN

    Locul III - AGHIRGHESI VIRGIL


    KUMITE -13 ani -55Kg.:

    Locul III - ISMAIL RESAT ANDREI


    KUMITE -14 ani OPEN:

    Locul I - VISAN IONUT

    Locul II - ANDREI BOGDAN


    KUMITE -14 ani OPEN FETE:

    Locul I - VATUIU ANA MARIA


    KUMITE -16 ani OPEN:

    Locul I - MARINESCU ANDREEA


  • CUPA BUCHAREST CHALLENGE

    KUMITE -6 ani :

    Locul I - PANUTA ALBERT


    KUMITE -7 ani -24Kg.:

    Locul I - MARCU MIHNEA

    Locul III - TIMOFEI MIHNEA


    KUMITE -9 ani +40Kg.:

    Locul I - BOTEZATU EDUARD


    KUMITE -10 ani -35Kg.:

    Locul I - BUSURCA ALEXANDRU


    KUMITE -10 ani -40Kg.:

    Locul I - UNCU VLAD CONSTANTIN


    KUMITE -14 ani -45Kg.:

    Locul I - VATUIU ANA MARIA

    KUMITE -14 ani +60Kg.:

    Locul I - VISAN IONUT

    Locul III - ANDREI BOGDAN


    KUMITE -16 ani +50Kg.:

    Locul I - MARINESCU ANDREEA


    KUMITE -16 ani -65Kg.:

    Locul I - VISAN COSTIN


    KUMITE -8 ani -25Kg.:

    Locul II - SANDU FLORIN


    KUMITE -12 ani +30Kg.:

    Locul II - ISMAIL RESAT ANDREI


    KUMITE -8 ani +30Kg.:

    Locul III - BOBOC PETRU LAURENTIU


    KUMITE -8 ani +30Kg.:

    Locul III - BOBOC PETRU LAURENTIU


    KUMITE -12 ani -45Kg.:

    Locul III - AGHIORGHESI VIRGIL

  • CUPA ROMANIEI ORADEA

    KUMITE 5-6 ani -20Kg.:

    Locul I - PANUTA ALBERT


    KUMITE 5-6 ani -25Kg.:

    Locul I - MARCU MIHNEA


    KUMITE 5-6 ani -25Kg. FETE:

    Locul I - CATALINOI GOCIMAN INGRID


    KUMITE 9-10 ani -30Kg.:

    Locul I - MILITARU ADRIAN


    KUMITE 9-10 ani -40Kg.:

    Locul I - ONICEANU FLORIAN


    KUMITE 13-14 ani -45Kg. FETE:

    Locul I - DUNAEV LAVINIA

    Locul II - VATUIU ANA MARIA


    KUMITE 13-14 ani -45Kg.:

    Locul I - CALCAN CRISTIAN

    Locul III - AGHIORGHESI VIRGIL


    KUMITE 13-14 ani +55Kg.:

    Locul I - VISAN IONUT


    KUMITE 5-6 ani -23Kg.:

    Locul II - TIMOFEI MIHNEA


    KUMITE 9-10 ani -35Kg.:

    Locul III - BUSURCA ALEXANDRU


    KUMITE 13-14 ani -55Kg.:

    Locul III - ISMAIL RESAT ANDREI


  • ______________________________________________________________________________________
  • ANUL 2015


CLUBURI / ASOCIATII SPORTIVA CARE FAC PARTE DIN NIPPON BUDO SPORT ROMANIA

urmareste - ne pe: